START
OFERTA
O SŁUCHU
REFERENCJE
KONTAKT
O firmie
Strona główna → O firmie

Szanowni Państwo

Firma Audio-Słuch jest specjalistyczną firmą audiologiczną, dostarczającą usługi dla osób z problemami słuchu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie protetyki słuchu. Nasza kadra to dyplomowani Protetycy Słuchu, pracujący z pasją i zaangażowaniem, aby sprostać oczekiwaniom Pacjenta oraz dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Zawsze podchodzimy do każdego problemu Pacjenta indywidualnie, pomagając niedosłyszącym żyć ze słuchem, jaki posiadają. Diagnozujemy wszystkie rodzaje wad słuchu, poprzez wykonywanie kompleksowych badań słuchu. W diagnostyce audiologicznej wykorzystujemy najnowsze metody diagnostyczne w tym obiektywne badania słuchu (otoemisja akustyczna oraz tympanometria). W swojej pracy, wykorzystujemy najnowocześniejszą aparaturę medyczną do badań słuchu, duńskiej firmy Interacoustics, dzięki temu, Pacjent ma pewność, iż otrzymuję rzetelną diagnostykę audiologiczną.Protetyk Słuchu po zdiagnozowaniu wady słuchu, zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze odpowiedni aparat słuchowy, biorąc pod uwagę; rodzaj i stopień ubytku słuchu oraz oczekiwania Pacjenta, co do funkcjonalności i wyglądu aparatu.

W ofercie posiadamy pełną gamę urządzeń wspomagających słyszenie; aparaty słuchowe i systemy FM.

Współpracujemy z największymi producentami aparatów słuchowych na świecie, tak znanych firm jak Siemens, Starkey, Bernafon, Phonak, Oticon, Audio-Service.

Aparat dopasowujemy tak, aby spełniał Państwa wymagania; był funkcjonalny, nowoczesny i jak najmniej widoczny. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie aparatów słuchowych w tym technologię 3D oraz aparaty słuchowe z elementami sztucznej inteligencji.

Aby dostarczać fachowej pomocy osobom niedosłyszącym, nasza kadra na bieżąco uzupełnia swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych sympozjach audiologicznych oraz szkoleniach produktowych.

Prowadzimy akcje z zakresu profilaktyki i ochrony słuchu oraz uczestniczymy w programie „Zgrani Zielonogórzanie 50plus”.

Posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pomagamy w realizacji i pozyskaniu dofinansowań do aparatów słuchowych jak również oferujemy sprzedaż ratalną na dogodnych warunkach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług firmy Audio-Słuch.

Z poważaniem
Mariola Jasińska-Derecka